O NAS

KILKA SLOW O NAS

Firma PATRON-TRUCK powstała w oparciu o doświadczenie w specjalistycznej branży motoryzacyjnej- powstała z potrzeby zaistnienia. Na bazie własnych doświadczeń, doświadczeń znajomych i opowieści ówczesnych klientów korporacji z branży motoryzacyjnej dla których pracowałem, ludzi przypadkowych, ich doświadczeń z szukaniem rożnych części u różnych dostawców w różnych zakątkach Polski i nie tylko, zrozumiałem, że nie ma wyspecjalizowanych firm w których można było by znaleźć wszystko. O historiach i opowieściach tych ludzi można by napisać książkę. Doświadczyłem też sam poszukiwania części – źródła były różne a najbardziej konkurencyjne ceny były w sprzedaży internetowej. Historię zakupów internetowych też wielu z nas poznało gdy po otrzymaniu takiego towaru często zdarza się, że nie pasuje, jakość/wykonanie jest tandetne, w ogóle ni jak ma się do opisu oferowanego towaru albo nie działa.
Co wtedy? Zaczyna się przeprawa z procedurą zwrotu gdzie nie jednokrotnie (szczególnie przy zakupie przez internet) jest to nie lada wyzwanie a na koniec okazuje się że koszt zwrotu przesyłki do nadawcy musimy pokryć sami a do tego procedura zwrotu poniesionych kosztów potrwa do 14 dni roboczych….
Wiedziałem już czego klienci nie lubią w wielkich korporacjach i czego im brakuje u małych przedsiębiorców tudzież sklepikarzy oraz ile czasu trzeba poświęcić a mówiąc wprost stracić na szukanie w intemecie „potrzebnego na już,, towaru, nie wspominając o czasie doręczenia, kosztach wysyłki no i braku gwarancji że towar będzie trafiony.
W oparciu o wyżej opisane doświadczenia w specjalistycznej branży motoryzacyjnej oraz biorąc wszystkie powyższe pod uwagę postanowiłem założyć firmę taką, gdzie z założenia będzie wszystko, wszystko w jednym miejscu, dobrej jakości i rozsądnej cenie z dostawą do klienta.
Zakładając firmę miałem jasny cel i plan. Wiedziałem już, że każdy klient oczekuje obsługi na najwyższym poziomie i że na taką zasługuje, tak klient indywidualny musi być zadowolony jak i firmy które będą korzystać z moich usług. Myśląc o firmach myślę, że są to również firmy w których poziom świadczonych usług przekłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia klientów. Dlatego też oczywiste jest, że chciał bym zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie i to będzie mój cel na najbliższe lata. Mam nadzieję nawiązać z Państwem współpracę i obsługiwać Państwa w sposób na jaki zasługujecie, a więc najlepiej i najszybciej jak tylko można. Zapraszam do współpracy.

Dawid Sałaciak

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Witamy na stronie PATRON-TRUCK.
Obsłużymy Państwa kompleksowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Sprzedaż hurtowa i detaliczna części do pojazdów ciężarowych, przemysłowych i specjalistycznych wyposażenia warsztatowego.
Części do letniego i zimowego utrzymania dróg i autostrad.

Wszelkiego rodzaju części do sprzętu komunalnego typu śmieciarki- zabudowy kontenerowe.

NAPRAWY I REGENERACJE

Prowadzimy samodzielny warsztat samochodowy, w którym naprawimy wszystko.
Naprawa zacisków hamulcowych, regeneracje alternatorów i rozruszników.

Regeneracja drążków kierowniczych, poprzecznych i reakcyjnych.

Naprawa i regeneracja skrzyń biegów

DORADZTWO TECHNICZNE

Masz pytanie? Jesteśmy specjalistami z ogromnym doświadczeniem. Nie wahaj się spytać. Odpowiemy na każde pytanie.

Jesteśmy tutaj aby rozwiązać wszelkie problemy techniczne w każdego rodzaju pojeździe ciężarowym, przemysłowym czy specjalistycznym

SAMOCHODY
CIĘŻAROWE

SAMOCHODY
PRZEMYSŁOWE

SAMOCHODY
SPECJALISTYCZNE

SAMOCHODY
KOMUNALNE

AUTOBUSY

POJAZDY
BUDOWLANE

POJAZDY
UTRZYMANIA DRÓG

PRODUKCJA
SZCZOTEK DO ZAMIATAREK

Sprawdź nasz katalog. Posiadamy szeroką gamę części wielu producentów.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

WŁASNY
WARSZTAT

Posiadamy własny warsztat i oferujemy naprawę oraz regenerację części i podzespołów.

DORADZTWO

Służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego

DOSTAWA
W 24H

Jeżeli nie posiadamy potrzebnego produktu na miejscu, sprowadzimy go w ciągu 24h

GWARANCJA
ROZRUCHOWA

Udzielamy gwarancji rozruchowej na wszystkie części i podzespoły po regeneracji. Gwarantujemy jakość

DOSTAWA
NA NASZ KOSZT

Dostawa towaru do klienta oraz wysyłka kurierska realizowana jest na nasz koszt

Pelen Asortyment
Produktow

Posiadamy części do letniego i zimowego utrzymania dróg i autostrad oraz wszelkiego rodzaju części do sprzęty komunalnego typu śmieciarki- zabudowy kontenerowe

Kontakt

Patron - Truck FHU
Dawid Salaciak

ul. Kwiatowa 28
55 – 080 Kąty Wrocławskie

Godziny Otwarcia
PN-PT: 08:00 – 18:00
SOB: 08:00 – 13:00
Niedziela : Nieczynne


    Menu